4. ročník Beton University zahájil seminář v Děčíně

15.2.2013

4. ročník Beton University zahájil seminář v Děčíně

Čtvrtý ročník Beton University zahájil seminář Vodotěsné betony, který proběhl za vysoké účasti posluchačů 14. února v Děčíně. Tématem semináře byl vodotěsný beton a konstrukce z nich prováděné. Úvodní prezentaci s názvem Beton od počátku až po současnost přednesla Ing. Milada Mazurová ze společnosti TBG Metrostav, pokračoval Ing. Robert Coufal, Ph.D., který představil vodotěsný beton PERMACRETE® z portfolia skupiny Českomoravský beton. Následovali pánové Ing. Vojtěch Petřík , Ph.D. s prezentací Zásady a navrhování vodonepropustných kontrukcí a Ing. Zdeněk Roska, který se zabýval tématem těsnění spár a detailů u vodonepropustných konstrukcí. Poslední blok se věnoval podzemním stěnám, poruchám a způsobům sanací vodonepropustných konstrukcí a VZT kanálu bez izolace.

Seminář Vodotěsné betony naposledy proběhne 26. září v Jihlavě, proto neváhejte a přihlaste se již nyní.

Fotografie ze semináře si můžete prohlédnout v knihovně 4. ročníku Beton University.