9. ročník Beton University je již za námi!

9. ročník Beton University je již za námi!

Již 9. rokem jsme se mohli společně setkat na seminářích Beton University, vzdělávacích akcí pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. Jarní blok seminářů odstartoval v Praze tématem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé. Semináře pokračovaly v Ústí nad Labem a Ostravě, kde si posluchačí mohli vyslechnout přednášky na téma Beton – rizika vad a poruch.

Zahájení podzimních seminářů Beton University proběhlo v Brně, které se zároveň pyšní nejvyšší účastí. Seminář Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I. v Brně navštívilo přes 240 účastníků a všichni přednášející byli doprovázeni zaslouženým potleskem. Druhý seminář s názvem Beton – rizika vad a poruch zazněl v Plzni, a nově také v Táboře, kde sklidil velký úspěch značným počtem příchozích zájemců. Zde se účastníci mohli obeznámit s problematikou vad a poruch především v oblasti vlivu prostředí z pohledu chemických reakcí, s volbou betonu, jeho přepravy, ukládání a ošetřování.

Seminářů Beton University se v roce 2018 zúčastnilo přes 1 000 posluchačů z různorodých profesních oblastí. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a doufáme, že se v příštím, již 10. ročníku Beton University, sejdeme opět v hojném počtu.