Druhý seminář letošního ročníku Beton University: na Slovácku se diskutovalo o betonech blízké budoucnosti

16.10.2023

Při ní diskutující z řad různých odborností zabrousili do témat udržitelnosti, výzev plynoucích z nově zaváděných technologií nebo do budoucnosti stavebnictví.

Členové České komory architektů (ČKA) a České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT) získali za účast na semináři body pro celoživotní vzdělávání.

Velmi nás těší, že udržitelné stavebnictví veřejnost zajímá. Povědomí o tom, jak důležité jsou environmentální aspekty v odvětví stavebnictví, roste. Na Semináři Beton University na Slovácku jsme si znovu uvědomili, že udržitelnost a budoucnost stavebnictví jsou klíčovými tématy a že by se jimi měla zabývat nejen odborná, ale i široká veřejnost. Beton University se v Uherském Hradišti stala důležitým fórem pro diskusi, výměnu nápadů a informací a přispěla tak ke zlepšení porozumění a rozvoji udržitelného stavebnictví.

Letos nás čeká ještě jeden seminář, a to 24. října v Ústí nad Labem.
Uvidíme se i s Vámi?