Seminář v Ostravě se setkal s velkým zájmem posluchačů

17.3.2017

Seminář v Ostravě se setkal s velkým zájmem posluchačů

Včerejší seminář na téma Betony pro moderní stavby a design přilákal velký počet posluchačů se zájmem o využití betonu v architektuře.

Seminář navštívila řada architektů, projektantů, rozpočtářů, stavebních firem, ale přišli i studenti ze Střední průmyslové školy stavební ve Valašském Meziříčí i z Fakulty stavební Vysoké školy báňské.

Studenti byli s tímto typem zprostředkování odborných informací nadšení a od jednoho nám přišel dokonce i pochvalný email:

"Dobrý den, chtěl bych Vám mnohokrát poděkovat za VÝBORNÝ seminář. Velice zajímavé a poučné témata. Občerstvení na 1* a hlavně organizaci a přístup.Těšíme se se spolužáky na další rok na seminář "rizika a vady poruch betonu."

Moc nás tato reakce potěšila.

Na další seminář na toto téma se můžete těšit v listopadu, termíny budou již brzy vypsány.