Spustili jsme nové webové stránky!

1.2.2012

Spustili jsme nové webové stránky!

Cílem přechodu na nové stránky byla snaha změnit strukturu webu a tím zjednodušit uživatelské ovládání. Výsledkem je nový moderní design, lepší přehlednost a větší využitelnost.

Úplnou novinkou, na které se stále pracuje, bude sekce Knihovna. V knihovně se budou nacházet dokumenty vztahující se k předešlým nebo aktuálním ročníkům. Každý registrovaný uživatel si bude mít možnost pohlédnout prezentace, které byly v minulosti přednášeny na jednotlivých seminářích. Poskytnuté prezentace budou sloužit k získávání cenných informací ohledně využitelnosti betonu. Jednotliví účastníci seminářů si zde budou moci dohledat informace, které si potřebují ověřit a registrovaní uživatelé, kteří se například rozhodují, zda se zúčastnit některého ze seminářů, si takto budou mít možnost ověřit kvalitu projektu Beton University. V knihovně bude možné nalézt také videa sloužící pro stejný účel.

V sekci FAQ (Frequently Asked Questions) naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky  týkající se projektu Beton University.

Samozřejmostí je zjednodušené přihlašování se na jednotlivé semináře. Každému registrovanému uživateli se po přihlášení na stránky objeví na hlavní liště sekce Můj účet, kde nalezne kompletní přehled o seminářích, na které je přihlášen. Cílem bylo zrychlit přístup k informacím ohledně seminářů (např. místo konání, čas, program semináře atd.). V této sekci je možné se také ze seminářů odhlásit.

Věříme, že se nám podařilo vytvořit webové stránky, na kterých naleznete vše potřebné a na které se budete rádi vracet!