Třetí a poslední letošní seminář je za námi.

Třetí a poslední letošní seminář je za námi.

Poslední letošní seminář Beton University přilákal do Ústí nad Labem tolik posluchačů, že účast předčila naše očekávání. Skoro polovinu účastníků tvořili studenti vyšších odborných a středních stavebních škol z Děčína a Ústí. Naše přednášky tak inspirovaly i nastupující generaci.

Přednášky na semináři opět pokryly širokou škálu témat. Od nejnovějších technologií v oblasti betonu až po inovace ve stavebnictví, výzvy pro výrobce betonů šetrných k životnímu prostředí, až po udržitelnost materiálů - nic nezůstalo nedotčeno.

Vysoká účast na semináři nás utvrzuje v tom, že budoucnost oboru je světlá. Otázek přicházelo z publika mnoho, a autoři vybraných otázek si odnesli malou odměnu.

Děkujeme všem! Jestliže jste seminář vynechali, nezoufejte. Budeme se na vás v příštím roce s dalšími zajímavými tématy. Sledujte náš web, sociální sítě a zůstaňte v obraze, protože na Beton University se stále něco děje!