V Praze 13.3. proběhl první seminář Beton University

14.3.2014

V Praze 13.3. proběhl první seminář Beton University

První letošní seminář Beton University na téma „Moderní trendy v betonu III. – Provádění betonových konstrukcí“ proběhl 13.3. 2014 v Praze. Příležitost dozvědět se o nových trendech i osvědčených technologiích v oblasti provádění betonových konstrukcí natolik zaujalo odbornou veřejnost, že na seminář dorazily do pražského hotelu Artemis téměř tři stovky posluchačů.

První blok začal prezentací na téma: úvod do problematiky provádění betonových konstrukcí, následovaly prezentace jak "správně" definovat beton a podmínky dopravy a čerpání betonu. Ve druhém bloku byli posluchači seznámeni, jakou zvolit čerpací techniku s ohledem na podmínky stavby, s ošetřováním betonu, s bednící technikou a vlivem na provádění betonových konstrukcí, s technologií provádění cementobetonových krytů a vadami vzniklými chybným prováděním betonových konstrukcí. Třetí blok se zabýval nedestruktivními metodami zkoušení betonových konstrukcí, sanacemi vad a prováděním konstrukcí z barevného betonu. Závěrečná prezentace provedla posluchače zajímavými referenčními stavbami z Prahy a okolí.

Seminář na stejné téma proběhne také 27.3. v Ostravě. Přihlásit se můžete zde.