3. webinář Provádění pohledových betonových konstrukcí

Webinář je zaměřen na navrhování a provádění architektonicky cenných betonových konstrukcí. Prezentována bude filozofie přístupu architekta k použití betonu na příkladech úspěšných realizací. Zaměřen bude také na současné možnosti bednící techniky a využití speciálních betonů včetně praktických informací souvisejících s prováděním a ošetřováním pohledových betonových konstrukcí.

Webinář již proběhl a po přihlášení ho můžete zhlédnout ze záznamu.

Dostupné termíny webináře Datum Čas Přihlášení
3. webinář: Provádění pohledových betonových konstrukcí 20. 5. 2021 9 - 11:00

Architektura dnešní doby Ing. arch. Hana Arletová ATELIÉR ŠTĚPÁN
Provádění a ošetřování betonu - příklady z praxe Ing. Michal Števula, Ph.D. BETOTECH a FSv ČVUT
Současné možnosti bednění atypických tvarů Ing. Martin Juren PERI
Realizace architektonicky zajímavých betonových konstrukcí
Ing. Karolína Erbenová TBG METROSTAV
Diskuze s lektory moderuje Ing. Robert Coufal, Ph.D.

Ing. arch. Hana Arletová / ATELIÉR ŠTĚPÁN

Absolventka oboru Architektura pozemních staveb na Vysokém učení technickém v Brně. Během studia pracovala v ateliérech JAJA Architects (Dánsko), WG3 (Rakousko). V současnosti pracuje v Atelieru Štěpán.

Ing. Michal Števula, Ph.D. / BETOTECH

Člen Katedry betonových a zděných konstrukcí Fakulty stavební ČVUT v Praze. Jednatel společnosti BETOTECH.

Ing. Martin Juren / PERI

Působí ve firmě PERI již 15 let jako manažer odbytu bednění. Betonovým konstrukcím se věnuje přes 20 let. Vystudoval VUT v Brně, obor Vodohospodářské stavby. Spolupráce na stavbách:  Archeopark Pavlov, Aquapark Pasohlávky, Nová Karolina Ostrava, New Doxx Praha.

Ing. Karolína Erbenová / TBG METROSTAV

Absolventka oboru příprava, realizace a provoz staveb na stavební fakultě ČVUT v Praze. Nyní působí na pozici obchodního náměstka ve společnosti TBG Metrostav s.r.o. Zkušenosti z pozice generálního dodavatele sbírala např. při realizaci projektu Prodloužení trasy metra V.A z Dejvické do Motola. Nyní se věnuje obchodním aktivitám pro společnost TBG Metrostav, která dodává transportbeton po celém regionu hlavního města Prahy.

BU webinář Provádění pohledových betonových konstrukcí.pdf 4.5.2021 1004 kB Stáhnout
Karolína Erbenová_Realizace architektonicky zajmavých betonových konstrukcí_zkrácená.pdf 13.5.2021 335 kB Stáhnout
Hana Artletová_Architektura dnešní doby Kostel Lesná_zkrácená.pdf 13.5.2021 3174 kB Stáhnout
Martin Juren_Současné možnosti bednění atypických tvarů_zkrácená.pdf 13.5.2021 2374 kB Stáhnout