Konstrukce a betony pro jejich zhotovení

Téma tří webinářů je zaměřeno na betonové konstrukce a vhodné betony pro jejich zhotovení. V druhé ze série webinářů budou podrobněji popsány ultra-vysokohodnotné betony pro zesilování konstrukcí, betony pro vodonepropustné konstrukce a pro speciální zakládání staveb. Uvedeny budou také praktické informace související s navrhováním a prováděním staveb.

Organizátorem projektu Beton University je skupina Českomoravský beton. Níže vypsané webináře jsou zařazeny do akreditovaných vzdělávacích programů v projektech celoživotního vzdělávání ČKAIT i ČKA.

Dostupné termíny webináře Datum Čas Přihlášení
1. webinář: Vodonepropustné konstrukce - BÍLÉ VANY 27. 5. 2021 9 - 11:00