1. webinář Vodonepropustné konstrukce - BÍLÉ VANY

Webinář je zaměřen na vodonepropustné konstrukce a vhodné betony pro jejich zhotovení. Uvedeny budou také praktické informace související s navrhováním a prováděním staveb.

Navrhování vodonepropustných konstrukcí - BÍLÉ VANY Ing. Vojtěch Petřík, Ph.D. Obermeyer Helika
Speciální betony pro vodonepropustné konstrukce Ing. Zdeněk Hlavsa TBG METROSTAV
Doplňkové prvky a technologie pro bednění Ing. Martin Juren PERI
Návrh těsnících systémů a konstrukční zásady BÍLÉ VANY dle TP ČBS 04 Ing. Michal Voplakal, Ph.D., MBA JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o.
Příklady realizací betonových konstrukcí Ing. Jan Veselý, MBA Českomoravský beton
Diskuze s lektory moderuje Ing. Robert Coufal, Ph.D.

Bc. Zdeněk Hlavsa / TBG METROSTAV

Student magisterského programu na ČVUT FSv v Praze, obor konstrukce pozemních staveb. V rámci diplomové práce se zabývá technologií betonu pro vodonepropustné konstrukce. Působí jako technolog ve společnosti TBG Metrostav s.r.o.

Ing. Martin Juren / PERI

Působí ve firmě PERI již 15 let jako manažer bednění. Betonovým konstrukcím se věnuje přes 20 let. Vystudoval VUT v Brně, obor Vodohospodářské stavby. Spolupráce na stavbách:  Archeopark Pavlov, Aquapark Pasohlávky, Nová Karolina Ostrava, New Doxx Praha.

Ing. Vojtěch Petřík, Ph.D. / Obermeyer Helika

Absolvent oboru Konstrukce a dopravní stavby na ČVUT v Praze. Od roku 1997 se podílel na více než 30 publikacích v oborech: teoretické problémy mostů, vláknobetony a kompozitní konstrukce. Od roku 2015 působí na pozici ředitele divize Konstrukce a dopravní stavby ve společnosti Obermeyer Helika a.s.

Ing. Michal Voplakal, Ph.D., MBA / JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o.

Absolvent oboru Konstrukce a Dopravní stavby na ČVÚT v Praze, kde získal také titul Ing. a Ph.D.  Je autorizovaným inženýrem v oboru Mosty a inženýrské konstrukce. Jako aktivní člen České Betonářské Společnosti se podílel na vzniku několika Technických předpisů (TP ČBS 04, TP ČBS 06). V současné době je předsedou Revizní komise ČBS.

Od roku 2010 je jednatelem společnosti JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o., která se specializuje na prodej, zpracování technických řešení a odborné poradenství v oblasti speciálních vkládaných prvků do železobetonových konstrukcí vyráběných mateřskými společnostmi JORDAHL GmbH, H-Bau Technik GmbH a Pfeifer Seil- und Hebetechnik GmbH.

Dostupné webináře Datum Čas Přihlášení
1. webinář Vodonepropustné konstrukce - BÍLÉ VANY 27. 5. 2021 9 - 11:00