10. ročník seminářů Beton University je za rohem

21.1.2019

10. ročník seminářů Beton University je za rohem

Jak v předchozích letech, tak i letos pro Vás chystáme semináře Beton University. V roce 2019 se můžete těšit na seminář Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který je orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé. Premiéru bude mít seminář s názvem Architektura v betonu, jehož obsahem je použití pohledových betonů v architektuře. Beton University 2019 odstartují 28. 2. 2019 v Českých Budějovicích. Semináře budou pokračovat 14. 3. 2019 v Praze a poslední jarní seminář proběhne 21. 3. 2019 v Ostravě. Vložné je 200 Kč, pro členy ČKAIT, ČKA a ČSSI 100 Kč a pro studenty a pedagogy je vstup zcela zdarma. Nevíte, co si od semináře slibovat a jak celá akce probíhá? Podívejte se na náš Youtube kanál a videa z předešlého ročníku zde.

Nezapomeňte, že na seminář je nutné vyplnit online registraci na strákách www.betonuniversity.cz.