Českomoravský beton Českomoravský beton Českomoravský beton

Betony a pohledové betony

Anhyment - produktový list

Anhyment - produktový list

Prohlédněte si produktový list, ve kterém naleznete zajímavé informace o použití litého samonivelačního potěru Anhyment - jeho složení, výhody, způsoby dodávky a pokládky atd. Produktový list si také můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení.

Cemflow - produktový list.pdf

Cemflow - produktový list.pdf

Prohlédněte si produktový list, ve kterém naleznete informace o použití litého cementového potěru Cemflow - složení, typy, vlastnosti, výhody, způsoby dodávky atd. Produktový list si také můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení.

Easycrete - produktový list

Easycrete - produktový list

Prohlédněte si produktový list, ve kterém naleznete informace o lehce zpracovatelném betonu Easycrete - jeho varianty, výhody, oblasti použití atd. Produktový list si také můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení.

Steelcrete - produktový list

Steelcrete - produktový list

Prohlédněte si produktový list, ve kterém naleznete informace o použití betonu s rozptýlenou výztuží Steelcrete - složení, varianty, vlastnosti, výhody atd. Produktový list si také můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení.

Chcete být "in" v oblasti betonů? Naučí Vás to na seminářích Beton University!

Reportáž ze semináře Beton University, který proběhl za velké účasti posluchačů v Brně. Při přípravě struktury semináře a prezentací o pohledových betonech byl kladen důraz na vnímání betonu jako architektonického prvku. Tento cíl semináře se podařil zrealizovat a naplnit.

Instruktážní video - litý anhydritový potěr Anhyment

Video o značkovém produktu Anhyment popisuje výrobu a dopravu litého samonivelačního potěru na stavby, výhody, způsoby realizace a využití Anhymentu. Součástí je ukázka referenčních staveb.

Instruktážní video - litá cementová pěna Poriment

Video o značkovém produktu Poriment popisuje výrobu a dopravu cementové lité pěny, její varianty, vlastnosti, výhody a uplatnění na stavbách.

Proběhla další akce v rámci projektu Beton University

Specializované školení o betonu se uskutečnilo tentokrát v pražském hotelu Olympik. Více v rozhovoru s Ing. Janem Veselým - marketingovým manažerem společnosti Českomoravský beton, a. s.

Obliba pohledových betonů mezi architekty vzrůstá

V rozhovoru s Ing. Arch. Pavlem Mudříkem hovoříme o rostoucí oblibě pohledových betonů v moderní architektuře, náročnosti budování takto koncipovaných projektů, nutnosti neustálého vzdělávání a jeho vlivu na praktické využití.

Ozvěny Beton University

Rozhovor s Jakubem Šimáčkem - obchodním manažerem společnosti TBG Metrostav o zavádění nové produktové řady Cemflow.

Název dokumentu Poslední změna Velikost
Průvodce betonářskou normou 7.8.2013 662 kB Stáhnout
Pohledový beton - třídy a požadavky 7.8.2013 1488 kB Stáhnout
Anhyment - produktový list 7.8.2013 893 kB Stáhnout
Cemflow - produktový list 4.9.2013 2019 kB Stáhnout
Easycrete - produktový list 7.8.2013 1152 kB Stáhnout
Steelcrete - produktový list 7.8.2013 1133 kB Stáhnout
Příručka technologa BETON - suroviny, výroba, vlastnosti.pdf 10.12.2013 2982 kB Stáhnout