Přihlašování na 1. seminář roku 2023 zahájeno!

12.4.2023

Přihlašování na 1. seminář roku 2023 zahájeno!

Dnešním dnem odstartovalo přihlašování na květnový seminář Beton University. Ta letos proběhne již po čtrnácté.
Na jaká témata se můžete těšit?
Protože je naším cílem otevírat a šířit povědomí o udržitelných materiálech, přednášky jsou zaměřeny na betony blízké budoucnosti. Recyklované kamenivo, betony se sníženou uhlíkovou stopou, betony šetrné k životnímu prostředí, ale i výzvy, které tyto nové materiály přináší - o tom všem bude Beton University 2023. Řady tradičně přednášejících odborníků rozšíří i noví hosté - například spoluzakladatelka Rethink Architecture, která propaguje udržitelnost v architektuře, nebo organizátoři soutěže Adapterra Awards, která hledá a oceňuje inspirativní projekty, které pomáhají přizpůsobit naše města, domy a krajinu klimatické změně.

Budeme se těšit na vaši účast!