Proběhl první běh seminářů Beton University

8.4.2013

Proběhl první běh seminářů Beton University

První běh edukačního projektu Beton University se konal v únoru a březnu v Děčíně, Praze a Ostravě. V Děčíně se účastníci dozvěděli zajímavé informace o vodotěsných betonech a konstrukcí z nich prováděných, naopak v Praze a Ostravě se konal nový seminář Betony pro dopravní stavby. Seminář se zabývá například požadavky na betony dálničních staveb ze strany zadavatelů, modulem pružnosti, požární odolností nebo hydrofobními impregnacemi a svým zaměřením oslovuje další z řad odborné veřejnosti.

Po jarní a letní pauze budou semináře opět pokračovat v září. 11. září proběhne seminář Betony pro dopravní stavby v Brně, následovat bude 26. září seminář Vodotěsné betony v Jihlavě a čtvrtý ročník zakončí 9. října seminář Betony pro dopravní stavby v Plzni.

Všechny Vás srdečně zveme!