Seminář Beton University zavítal do areálu Vítkovických železáren v Ostravě.

2.5.2024

Seminář Beton University zavítal do areálu Vítkovických železáren v Ostravě.

Minulý týden se uskutečnil první letošní seminář Beton University. Do Ostravy na něj zavítalo 90 účastníků.

Přednášky zastřešovalo téma "Udržitelnost betonu?". Seminář nabídl posluchačům široký vhled do oblasti udržitelnosti betonu a představil konkrétní příklady a projekty, které přispívají k udržitelnějšímu stavění. Organizátoři byli nadšeni jak z účasti, tak z majestátních prostor Gongu a celého areálu železáren, kde téma betonu a stavebnictví skvěle zapadlo jako součást industriálního komplexu.

Letos slaví Beton University 15 let. Jubileum oslavíme ještě dvěma semináři na podzim:

• 10. října v Praze (v Národní technické knihovně)
  • 22. října v Brně (v Uměleckoprůmyslovém muzeu)

Ještě jednou děkujeme všem účastníkům, partnerům a České betonářské společnosti.

Beton University probíhá v rámci Sustainability Academy společnosti Heidelberg Materials.

Aby vám neuniklo žádné aktuální dění, sledujte nás na facebooku nebo instagramu