Českomoravský beton Českomoravský beton Českomoravský beton
15. ročník Beton University: Udržitelnost betonu?

Seminář "Udržitelnost betonu?" je součástí již 15. ročníku vzdělávacího projektu Beton University. Ve třech termínech představí účastníkům komplexní přehled o tématu udržitelnosti betonu a jeho aplikaci ve stavebnictví.

Těšit se můžete na prezentace o důležitých aspektech tohoto tématu: legislativních požadavků na udržitelné stavby, využití betonů z recyklátů, technologie 3D tisku pro betonové konstrukce, certifikace betonu a cementu z hlediska CO2 a rizika s tím spojená. Bude představena i problematika recyklace a likvidace recyklovaných materiálů. Ukážeme si konkrétní konstrukce budov, příklady udržitelné výstavby a také to, jak probíhá monitoring takových budov.

Celý seminář nabídne účastníkům široký vhled do oblasti udržitelnosti betonu a představí konkrétní příklady a projekty, které přispívají k udržitelnějšímu stavění.

První seminář proběhne 23. dubna v Ostravě v Dolních Vítkovicích, v malém sále galerie Gong.

Program připravujeme.

• základní vložné: 200,- Kč
  • členové ČKA, ČKAIT a ČSSI: 100,- Kč
  • studenti, pedagogové: zdarma

Způsob platby: Vložné se platí hotově nebo kartou v den konání semináře při prezenci.

Semináře Beton university 2024 jsou zařazeny do programu celoživotního profesního vzdělávání ČKA a ČKAIT a ohodnoceny v rámci „1“ bodu.

15. ročník Beton University: Udržitelnost betonu? 23. 4. 2024 9:00 Ostrava - Vítkovice, galerie Gong (malý sál)