Beton University v Českých Budějovicích - Skvělá účast, zajímavé dotazy a body pro celoživotní vzdělávání

31.5.2023

V úterý 23. května se konal v Českých Budějovicích seminář na téma Betony blízké budoucnosti, který přilákal plný sál posluchačů. Máme radost nejen z vysoké účasti, ale také z kvality dotazů, které publikum předneslo. Účastníci měli také možnost získat body pro celoživotní vzdělávání od České komory architektů (ČKA) a České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT) za účast na semináři a odevzdání testů.

Při diskuzi po prezentacích bylo zřejmé, že účastníci nejen projevili zájem o technické aspekty betonu, ale také se aktivně zajímali o problematiku udržitelnosti a budoucnosti stavebnictví. Dotazy se zaměřovaly na možnosti snižování ekologického dopadu betonových konstrukcí, využití recyklovaných materiálů a alternativních zdrojů energie při výrobě betonu. Účastníci také diskutovali o možnostech optimalizace stavebních procesů s ohledem na energetickou efektivitu a dlouhodobou udržitelnost budov.

Jsme rádi za projevený zájem o udržitelné stavebnictví, což potvrzuje rostoucí povědomí o významu environmentálních aspektů ve stavebním průmyslu.

Opět jsme si potvrdili, že udržitelnost a budoucnost stavebnictví jsou klíčovými tématy, kterým by se odborná i laická veřejnost měla věnovat. Beton University se tak opět ukázala jako důležité fórum pro výměnu nápadů a informací, které přispívají k lepšímu porozumění a rozvoji udržitelného stavebnictví.

Všechny fotografie ze semináře najdete v Galerii.

Těšíme se opět na viděnou v říjnu!