Českomoravský beton Českomoravský beton Českomoravský beton

Často kladené dotazy

V sekci Často kladené otázky máte k dispozici odpovědi pro dříve řešené dotazy či připomínky. Pokud ani v jedné z kategorií nenaleznete odpověď na vaši otázku, je možné vyplnit formulář s dotazem v levé části webových stránek. 

Co je projekt Beton University?

Beton University je edukační projekt, který byl vytvořen za účelem dalšího vzdělávání zainteresovaných osob v oboru. Cílem je také předávat informace a zkušenosti předními odborníky.

Kde je možné získat program semináře?

Program je k dispozici v sekci semináře, po zvolení určitého semináře se po načtení objeví v horní části lišta s výběrem, poté kliknete na sekci program nebo si stáhnete program v sekci dokumenty ke stažení.

Patří projekt Beton University do programu celoživotního profesního vzdělávání?

Semináře Beton University jsou součástí projektu celoživotního profesního vzdělávání. Členové ČKAIT získají účastí na semináři 1 bod do kreditního programu, členové ČKA si připíší 2 body.

Získám oproti účasti na semináři nějaké osvědčení?

Na konci semináře získá každý účastník po vyplnění testu osvědčení o absolvování semináře Beton University. Pro členy ČKAIT nebo ČKA slouží toto osvědčení jako doklad o získání bodů do kreditního programu. Získání bodu Vám také rádi na místě potvrdíme.

Proč je nutné na konci semináře vyplňovat test?

Jednoduchý test nám pomáhá zjistit, jaká tématika pro Vás byla snadno pochopitelná a naopak. Častý výskyt špatných odpovědí u některé z otázek je pro nás ukazatelem, že je potřeba probrat některá témata více do hloubky.

Proč je nutné na konci semináře vyplňovat dotazník?

Dotazník nám slouží k získání zpětné vazby. Zjistíme, do jaké míry byl pro Vás seminář přínosný a jak jste byli se spokojeni. Prostor je zde pro Vaše náměty, připomínky a také můžete vypsat témata, která by Vás do budoucna zajímala. Vyplněním dotazníku nám poskytnete cenné informace, díky kterým můžeme neustále zvyšovat kvalitu seminářů.

Můžu se zúčastnit semináře, i když nejsem na seminář přihlášen/a?

Upřednostňujeme, aby každý účastník semináře byl předem přihlášený. Můžeme tak lépe zajistit organizační záležitosti.

Od kolika začínají a v kolik končí semináře Beton University?

Registrace účastníků začíná v 8:30, samotné zahájení semináře pak v 9:00. Konec seminářů je cca ve 14:00 hodin.

Je možné získat materiály, které byly prezentovány na některém ze seminářů Beton University?

Materiály z předchozích ročníků naleznete v knihovně, do které má přístup každý zaregistrovaný uživatel.

Na novém webu se mi nedaří přihlásit s přihlašovacími údaji, které jsem běžně používal/a pro přihlašování na starém webu. Čím to je?

Díky spuštění nového webu se posluchači předchozích ročníků musí nově registrovat. Oproti starému registračnímu systému je registrace na novém webu o dost jednoduší a zabere jen chvíli času. Přihlašovací údaje lze použít stejné jako u předchozího webu.

Kde si zjistím, na jaké semináře jsem přihlášen/a?

Po zadání přihlašovacího jména a hesla v přihlašovacím okénku se na hlavní liště zobrazí sekce Můj účet, kde naleznete přehled seminářů, na které jste přihlášen/a.